Gizlilik Politikası

* Üyelik sistemi dahilinde kullanıcılardan TC Kimlik numarası, kredi kartı bilgileri, iletişim ve adres bilgileri istenmektedir. Bunun amacı fatura düzenlenmesi, ürünlerin siz müşterilerimize eksiksiz ve sıkıntısız olarak ulaştırılması ve tahsilat yapılabilmesi içindir. 

* Bilgileriniz şirket bünyemizde, güvenli olarak, SSL sunucumuzda korunmaktadır. 

* Bilgileriniz tamamen kendi bünyemizde, ürün teslimatı ve müşteri özlük bilgileri amacı dahilinde talep edildiği için, üçüncü kişi ve şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır.

* Müşteri üyelik bilgilerinde değişiklik veya üyeliği silme işlemi ile birlikte, tüm bilgiler kullanıcının talebi ile gerçekleşmektedir. Firmamız tarafından üyelik bilgileri üzerinde herhangi bir değişiklik yapılmamaktadır.

* Üyelik sistemin amacı : Üyelik sisteminde amaç, sadece siparişlerin tarafımıza ulaşmasıdır.

* Web Sitemiz'den yalnızca ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır.

* Web Sitemiz'e girilen bilgilerin güvenliği açısından firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Müşterilerimizin Web Sitemiz'e ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, Lidans Mobilya - Yılmaz Mobilya - YMD Yapı personeli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır.

* LİDANS MOBİLYA - YILMAZ DAĞ sözkonusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.

* LİDANS MOBİLYA - YILMAZ DAĞ bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir. LİDANS MOBİLYA - YILMAZ DAĞ 'nin tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, LİDANS MOBİLYA - YILMAZ DAĞ bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.

* Web Sitemiz diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamız'da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web Sitemiz'den link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan LİDANS MOBİLYA - YILMAZ DAĞ sorumlu değildir.

* LİDANS MOBİLYA - YILMAZ DAĞ  destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların firmamızın gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.

* Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, LİDANS MOBİLYA - YILMAZ DAĞ 'a aittir.

* Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda firmamıza danışmakta tereddüt etmeyiniz.