Hakkımızda

1970 li yıllarda babamız Ali DAĞ tarafından kurulan ticari müesseseler bugün hala faaliyetlerine devam etmektedir. Mobilya ve inşaat sektörüne geçişimiz ise 1999 yılında, Yılmaz Mobilya ve YMD yapı isimleriyle olmuştur. Çeşitli iş kollarında faaliyet gösteren DAĞ ailesi uzun yıllardır, ticari faaliyetlerine kesintisiz devam etmektedir. Faaliyet gösterdikleri alanlarda daima yaptıkları işin en iyisini yapmaya çalışmışlar, müşteri memnuniyetini ön planda tutmuşlardır. Gerçekleştirdiğimiz projelerde, kalite odaklı çalışma anlayışımız, nitelikli insan gücünü son teknoloji ile birleştirme, dürüst ve güven verici olmamız siz müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin ve tüm halkımızın saygısını kazanmamızda büyük rol oynamıştır. Hedefimiz sektöre yön veren şirketler arasındaki yerimizi koruyarak yakaladığımız başarıyı daha ileriye taşımaktır. Bu vesile ile İstanbul Pendik başta olmak üzere tüm Türkiye’ ye ve özel müşterilerimiz için yurt dışına da hizmet vermekteyiz.

NELER YAPARIZ

Lidans olarak bizler değerli müşterilerimiz için kişiye özel mobilya tasarımları yapmaktayız. Ölçü alım işlemi tamamlandıktan sonra bu mekana özel alternatif birkaç tasarım yapıyoruz. Daha sonra sizi yaptığımız çalışmaları sunmak için mekanımıza davet ediyoruz.  Tahmini bir veya iki saat boyunca yaptığımız üç boyutlu çizimleri birlikte inceliyoruz. Sizlerin fikirleri ile, yaptığımız çizimler üzerinde çeşitli değişiklikler, ekleme ve çıkarmalar yapıyoruz. Tasarım üzerinde kararınız netleştikten sonra, sözleşmemizi imzalıyoruz ve imalat aşamasına geçiyoruz. Ardından montaj için sizden randevu talep ediyoruz ve montaj aşmasına geçiyoruz.  Ölçüsünü aldığımız yer


üzerinde yaptığımız çizimler ile bitmiş halini karşılaştırdığımız zaman yüzde yüz aynını yapma imkanına sahip oluyoruz.


Banyo dolapları, mutfak dolapları, kişiye özel tasarım masalar, gardroplar ve aklınıza gelebilecek her türlü mobilyayı imal etmekteyiz.


Lidans bir mobilya markasıdır. YMD Yapı, Yılmaz mobilya çatısı altında faaliyet gösteren bir mobilya kuruluşudur. Faaliyetlerine 1999 yılında mobilya sektöründe başlamış olup günümüze kadar kesintisiz devam etmektedir. Kişiye özel mimari çizimler yaparak siz değerli müşterilerinin hayalini kurdukları mekanları tasarlar. Ürünlerinde yüksek kaliteli malzeme kullanır.

LİDANS NEDİR

Müşterilerinin bir defalık değil, ömür boyu müşterisi olarak kalması için çaba gösterir. 10 yıl önce Yılmaz Mobilya’dan mutfak dolabı, banyo dolabı, gardrop, tv ünitesi, yatak odası, yemek odası vs yaptırmış biri iseniz 10 yıl sonra bu ürünleri hala ilk günkü gibi  ürünlerinden memnun olduğunu ifade etmektedir.  hizmet almış birisi yorumlarını dinlerseniz, memnuniyetini mobilyaların hala ilk günkü gibi durduklarını size ifade edeceklerdir.  Lidans Mobilya İstanbul Pendik Üst Kaynarca’da faaliyetlerine devam etmektedir. Siz müşterilerine bunca yıldır verdiğiniz destekten dolayı saygı ve hürmetlerini sunmaktadır.


AKILLI MOBİLYA

Şehir yaşamı ile hayatımızda çok şeyler değişti. Köylerdeki geniş alanların yerini, daha dar ama fonksiyonel mekanlar aldı. Küçük ama oda sayısı fazla olan, herkesin kendisine özel bir oda istediği günümüz evlerinden en iyi şekilde istifade edebilmek için bu mekanlara uygun mobilyalar ile bu mekanları tefrişat yapmak gerekir. Gece olunca küçük bir hareket ile yatağa dönüşebilen, gündüz olunca yine küçük bir hareketle çalışma masası şeklini alabilen mobilyalar Lidans’ın uzmanlık alanını oluşturmaktadır.  İsterseniz yatak odanızı aynı zamanda çalışma odanız olarak ta kullanmanız mümkün.